İçeriğe geç

Hakkımızda

Abdullah Seyhan

Alçıpancı

2005 senesinde başlayan alçıpan serüvenim bugünlere kadar geldi, bir alçıpancı çırağı olarak başladığım bu işte zamanla tecrübe kazanıp ustalık mertebesine ulaştım. Usta olduktan sonra seminerler ve eğitimlere katılarak tecrübeme tecrübe kattım ve yeniliklere açık bir şekilde kendimi geliştirmeye adadım. Tecrübe kazanıp profesyonelleştikçe kazandığım ve şimdi AS Dekor İstanbul ailemizin ilkeleri şunlar oldu;

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz;

Belki de başarımızın yegane sebebi de budur. Çünkü biliyoruz ki; bir işi ne kadar çok severseniz o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ailemize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz;

Belki hiçbir şirketin yapmadığı kadar çok daha fazla hizmet ve ekibimizde bulunan profesyonel ustalarımızla sürekli araştırma yapıyoruz. Bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz;

Yapmaya çalıştığımız işin zor bir iş olduğunu biliyoruz. Çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işimizi yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz;

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Günlük iş akışını düzenliyor ve yazılım ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

✔ Yüzümüzü her zaman yeniliğe çeviriyoruz;

Daha iyi olmak için her zaman yönümüz yenilikten yana ve daimi kendimizi gelişmeye adadık. Gözüpek ve meraklıyız.

Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız.

Bir Telefon Uzağınızdayım